Copyright 2018 - Custom text here

Przyłączmy się do głosowania i pomóżmy szkole wygrać “Wzorową Łazienkę"!

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Wzorowa Łazienka", w którym nagrodą główną jest remont  szkolnej łazienki o wartości 30 000 zł. Aby wygrać aranżacje szkolnej łazienki należy głosować do 30.11.2017r. poprzez kliknięcie na galerię naszej szkoły na stronie www.wzorowalazienka.pl. Zachęcamy do udziału w głosowaniu uczniów, rodziców i mieszkańców wsi.  Liczy się każdy głos.

 

Wzorowa Łazienka

     W roku szkolnym 2017/18 nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie Wzorowa Łazienka. Hasłem przewodnim konkursu promocyjnego marki Domestos jest "Zamień Szkolną Toaletę na Wzorową Łazienkę". Celem akcji jest poprawa warunków sanitarnych w szkolnych łazienkach oraz edukacja uczniów w zakresie właściwego dbania o higienę.

   Program ma charakter edukacyjny, połączony z konkursem, w którym nagrodą główną jest remont szkolnej łazienki o wartości 30 000 oraz nagrody rzeczowe w postaci rocznego zapasu środków marki Domestos dla wyróżnionych szkół.

   Aby wygrać aranżacje szkolnej łazienki należy głosować poprzez kliknięcie na galerię szkoły na stonie www.wzorowalazienka.

 

 

 


Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach
36-055 Bratkowice 398
tel./fax 17 855 10 07
e-mail:
sp1bratkowice@x.wp.pl