Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne!


Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej nie będzie brała udziału w ubezpieczeniu grupowym dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolne.

Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Jednym z ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie proponują różne Towarzystwa, jest indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Ubezpieczenia NNW dla Dzieci).

Na portalu tym Rodzic może samodzielnie spośród kilku wariantów wybrać zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia dla każdego dziecka z 10% zniżką (kod opiekuna 25095-niezbędny do zawarcia ubezpieczenia)

https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/25095


Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, i możliwość wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

UBEZPIECZENIA NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ

DO 31 SIERPNIA 2019r, ABY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA.

OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI !!!

 

W sprawie informacji na temat ubezpieczeń NNW dzieci prosimy o kontakt :

Małgorzata Homa

Tel. 604255619 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bratkowicach
36-055 Bratkowice 398
tel./fax 17 855 10 07 
e-mail:
 sp1.bratkowice@swilcza.com.pl

Designed by atjoomla.com